“Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi” || Öz İplik İş Sendikası Öz İplik İş Sendikası

“Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi”


Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi İzmir’de gerçekleşti.


Sendikamız tarafından düzenlenen “Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi” İzmir’de gerçekleşti.15 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşen eğitime, Ege Bölge Başkanımız Mehmet Sürek, Ege Bölge Sekreterimiz Ali Durlaboz, Avukatmız Enes Zararsız, Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu, İzmir Kadın Komitesi İl Sorumlumuz Hatice Gülfidan, Ege Bölge Teşkilat Yönetimimiz ve İzmir’de örgütlü olduğumuz işyerlerinden işyeri baş temsilcilerimiz ve temsilcilerimiz katıldı.

Ege Bölge Başkanımız Mehmet Sürek eğitimin açılışında bir konuşma gerçekleşetirerek, eğitim çalışmalarının Ege bölge teşkilatı için öneminden ve gerekliliğinden söz etti. Gerçekleştirilen eğitimin çok faydalı olacağını vurgulayan Sürek, sendikamızın düzenlemiş olduğu eğitim çalışmaları vesilesiyle başta Genel Başkanımız Rafi AY olmak üzere sendikamıza teşekkürlerini iletti.

Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi’nde Avukatımız Enes Zararsız Sendikalar ve İş Kanunu üzerine sunum yaparak baştemsilci ve temsilcilerimizi kanunlar açısından bilgilendirdi. Zararsız’ın gerçekleştirmiş olduğu sunum katılımcılar tarafından büyük ilgiyle takip edildi.

Uluslararası İlişkiler Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu Uluslararası Sendikal Hareket üzerine sunum yaparak sendikamızın uluslararası faaliyetleri hakkında bilgiler vererek sendikamızın üye olduğu uluslararası federasyonlar ve örgütlü işyerlerimizin üretim yaptığı markalar çerçevesinde yapılan çalışmaları aktardı.

Eğitim çalışmaları toplu fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu.

Habere ait görseller

Yücetepe Mahallesi Akdeniz Caddesi No:19 Çankaya / ANKARA

Tel: +90 312 232 06 07 (Pbx) Fax: +90 312 231 99 95

wwww.oziplikis.org.tr e-mail : oziplikis@oziplikis.org.tr

SENDİKAMIZ ÜYESİDİR