Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi Eskişehir’de Gerçekleşti || Öz İplik İş Sendikası Öz İplik İş Sendikası

Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi Eskişehir’de Gerçekleşti


Sendikamız tarafından düzenlenen “Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi” Eskişehir’de gerçekleşti.


25-26 Ocak 2020 tarihlerinde gerçekleşen eğitime, Eskişehir İl Başkanımız Kadir Erkan, Kadın Komitesi Başkan Yardımcımız ve Eskişehir Kadın Komitesi İl Sorumlumuz Zeynep Dal,  Eskişehir Teşkilat Yönetimimiz, Avukatımız Enes Zararsız, Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu, Eğitim Uzmanlarımız, Eskişehir’de örgütlü olduğumuz işyerlerinden işyeri baş temsilcilerimiz, temsilcilerimiz ve kadın komitesi üyelerimiz katıldı.

25-26 Ocakta gerçekleşen eğitimin ilk gününde Eskişehir İl Başkanımız Kadir Erkan, bir açılış konuşması gerçekleştirerek konuşmasında eğitim çalışmalarının Eskişehir il teşkilatı için öneminden ve gerekliliğinden söz etti. Eskişehir’de görev alan baştemsilci ve temsilcilerimizin işyerlerinde yürüttükleri çalışmalarında bu eğitimin çok faydalı olacağını vurgulayarak sendikamızın düzenlemiş olduğu eğitim çalışmaları vesilesiyle başta Genel Başkanımız Rafi AY olmak üzere sendikamıza teşekkürlerini iletti.

Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi’nde Avukatımız Enes Zararsız Sendikalar ve İş Kanunu üzerine sunum yaparak baştemsilci ve temsilcilerimizi kanunlar açısından bilgilendirdi.

Uluslararası İlişkiler Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu Uluslararası Sendikal Hareket üzerine sunum yaparak sendikamızın uluslararası faaliyetleri hakkında bilgiler vererek sendikamızın üye olduğu uluslararası federasyonlar ve örgütlü işyerlerimizin üretim yaptığı markalar çerçevesinde yapılan çalışmaları aktardı.

Eğitim uzmanlarımız Baştemsilci ve Temsilcilerin Fabrikadaki Fonksiyonları, Sahip Olması Gereken Temel Beceriler, Ödev ve Sorumlulukları, İkna ve Müzakere, Şikâyet Yönetimi ve Empatik Şikayet Karşılama, Temsilcilik ve Temsilcinin Beden Dili üzerine eğitimler vererek bir şikayet uygulama atölyesi gerçekleştirdi. Baştemsilci ve temsilcilerimiz, uygulama atölyesinde drama çalışması gerçekleştirerek sahada karşılaştıkları deneyimleri eğitimde katılımcılarla paylaştılar.

Eğitim çalışmaları toplu fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu.

Habere ait görseller

Yücetepe Mahallesi Akdeniz Caddesi No:19 Çankaya / ANKARA

Tel: +90 312 232 06 07 (Pbx) Fax: +90 312 231 99 95

wwww.oziplikis.org.tr e-mail : oziplikis@oziplikis.org.tr

SENDİKAMIZ ÜYESİDİR