Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi Tamamlandı || Öz İplik İş Sendikası Öz İplik İş Sendikası

Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi Tamamlandı


Sendikamızın düzenlemiş olduğu Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi Karabük’te tamamlandı.


07-08 Aralık 2019 tarihlerinde düzenlenen eğitime, Genel Başkan Yardımcımız Turgay Ulutürk, Karabük İl Başkanımız İsmail Coşkun, Karabük İl Sekreterimiz Ümit Erçin, Karabük İl Yönetimimiz, Avukatımız Enes Zararsız, Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu, Eğitim Uzmanlarımız, Karabük’te ve Kastamonu’da da örgütlü olduğumuz Gürmen Giyim işyerlerinden işyeri baştemsilcilerimiz, temsilcilerimiz ve kadın komitesi üyelerimiz katıldı.

07 Aralık’ta eğitim çalışmasının ilk gününe katılan Genel Başkan Yardımcımız Turgay Ulutürk, bir açılış konuşması gerçekleştirerek konuşmasında eğitim çalışmalarının öneminden ve örgütlü toplumun güçlülüğünden söz etti. Karabük ve Kastamonu’da görev alan baştemsilci ve temsilcilerimizin işyerlerindeki başarılı faaliyetlerinden dolayı teşekkür ederek sendikamızın düzenlemiş olduğu eğitim çalışmaları vesilesiyle başarılarının devamını diledi.

Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi’nde Avukatımız Enes Zararsız Sendikalar ve İş Kanunu üzerine sunum yaparak baştemsilci ve temsilcilerimizi kanunlar açısından bilgilendirdi.

Uluslararası İlişkiler Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu Uluslararası Sendikal Hareket üzerine sunum yaparak sendikamızın uluslararası faaliyetleri hakkında bilgiler vererek sendikamızın üye olduğu uluslararası federasyonlar ve örgütlü işyerlerimizin üretim yaptığı markalar çerçevesinde yapılan çalışmaları aktardı.

Eğitim uzmanlarımız Baştemsilci ve Temsilcilerin Fabrikadaki Fonksiyonları, Sahip Olması Gereken Temel Beceriler, Ödev ve Sorumlulukları, İkna ve Müzakere, Şikayet Yönetimi ve Empatik Şikayet Karşılama, Temsilcilik ve Temsilcinin Beden Dili üzerine eğitimler vererek bir şikayet uygulama atölyesi gerçekleştirdi. Baştemsilci ve temsilcilerimiz, uygulama atölyesinde drama çalışması gerçekleştirerek sahada karşılaştıkları deneyimleri eğitimde katılımcılarla paylaştılar.

Eğitim çalışmalarının ardından, toplu fotoğraf çekimleri ve katılımcılar ile gerçekleştirilen Temsilci Profilleme Çalışması ile sona erdi.

Habere ait görseller

Yücetepe Mahallesi Akdeniz Caddesi No:19 Çankaya / ANKARA

Tel: +90 312 232 06 07 (Pbx) Fax: +90 312 231 99 95

wwww.oziplikis.org.tr e-mail : oziplikis@oziplikis.org.tr

SENDİKAMIZ ÜYESİDİR