Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi Tokat’ta Gerçekleşti || Öz İplik İş Sendikası Öz İplik İş Sendikası

Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi Tokat’ta Gerçekleşti


Sendikamız tarafından düzenlenen “Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi” Tokat’ta gerçekleşti.


Sendikamız tarafından düzenlenen “Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi”  19 Ocak 2020 tarihinde Tokat’ta gerçekleşti. Eğitime Tokat İl Başkanımız Fatih Arslantaş, Tokat İl Sekreterimiz Selim Ulaşlı, Avukatımız Enes Zararsız, Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu, Tokat’ta örgütlü olduğumuz işyerlerinden işyeri baş temsilcilerimiz, temsilcilerimiz ve kadın komitesi üyelerimiz katıldı.

Toplantıda  Tokat İl Başkanımız Fatih Arslantaş, bir açılış konuşması gerçekleştirerek konuşmasında eğitim çalışmalarının Tokat il teşkilatı için öneminden ve gerekliliğinden söz etti. Tokat’ta görev alan baştemsilci ve temsilcilerimizin işyerlerinde yürüttükleri çalışmalarında bu eğitimin çok faydalı olacağını vurgulayarak sendikamızın düzenlemiş olduğu eğitim çalışmaları vesilesiyle başta Genel Başkanımız Rafi AY olmak üzere sendikamıza teşekkürlerini iletti.

Eğitimde Avukatımız Enes Zararsız Sendikalar ve İş Kanunu üzerine sunum yaparak baştemsilci ve temsilcilerimizi kanunlar açısından bilgilendirdi. Zararsız’ın gerçekleştirmiş olduğu sunum katılımcılar tarafından büyük ilgiyle takip edildi.

Uluslararası İlişkiler Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu Uluslararası Sendikal Hareket üzerine sunum yaparak sendikamızın uluslararası faaliyetleri hakkında bilgiler vererek sendikamızın üye olduğu uluslararası federasyonlar ve örgütlü işyerlerimizin üretim yaptığı markalar çerçevesinde yapılan çalışmaları aktardı.

Eğitim çalışmaları toplu fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu.

Habere ait görseller

Yücetepe Mahallesi Akdeniz Caddesi No:19 Çankaya / ANKARA

Tel: +90 312 232 06 07 (Pbx) Fax: +90 312 231 99 95

wwww.oziplikis.org.tr e-mail : oziplikis@oziplikis.org.tr

SENDİKAMIZ ÜYESİDİR