Öz İplik İş Sendikası Çerkezköy Kadın Komitesi Toplantısı Gerçekleşti || Öz İplik İş Sendikası Öz İplik İş Sendikası

Öz İplik İş Sendikası Çerkezköy Kadın Komitesi Toplantısı Gerçekleşti


Genel Başkanımız Rafi AY, Çerkezköy Kadın Komitesi Toplantısına Katıldı


Sendikamızın Çerkezköy Kadın Komitesi Toplantısı Genel Başkanımız Rafi AY’ın katılımlarıyla online olarak video konferans yöntemiyle gerçekleşti.

30 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleşen toplantıya; Genel Başkanımız Rafi AY, İlçe Başkanımız Bünyamin Bayır, Kadın Komitesi Başkanımız Fulya Pınar Özcan, Kadın komite başkan yardımcımız Canan İşbilen, Çerkezköy Kadın Komitesi İl Sorumlumuz Derya Han, Çerkezköy Kadın Komitesi İl Sorumlu Yardımcılarımız Hatice Şeker ve Sevgi Yılmaz, Sanifoam, Bonny Çorap, Beks Çorap, Debateks firmalarında çalışan kadın komitesi üyelerimiz katıldı.

Toplantı Çerkezköy Kadın Komitesi İl Sorumlumuz Derya Han’ın yapmış olduğu açılış ve karşılama konuşmalarıyla başladı. Han konuşmasında, Göstermiş oldukları destekten dolayı Genel Başkanımız Rafi Ay’a Kadın Komite Başkanımız Pınar Özcan’a  ve Genel Yönetim Kurulu üyelerine teşekkürlerini sundu.

Kadın Komitesi Başkanımız Fulya Pınar Özcan açılış konuşmasında, Türkiye’de ve sendikal camiada kadına yönelik çalışmaları kurumsal olarak yapabilen ve toplantıları gerçekleştirebilen tek sendika olduğumuzun altını çizdi. Öz İplik İş Sendikası Kadın komitesinin Türkiye’de faaliyetleri ve projeleri örnek alınan bir komite olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Genel Başkanımız ve Genel Yönetim Kurulu üyelerimizin destek ve teşviki ile çalışmalarımızın anlam ve değer kazandığını belirterek genel başkanımıza teşekkürlerini sundu.

Çerkezköy İlçe Başkanı Bünyamin Bayır kadın komitesinin teşkilatımızın için çok değerli ve önemli olduğunu, kadınların sorunlarının komite üyelerimiz vasıtasıyla hızla çözüldüğünü ve çalışmalarımıza güç kattığını belirtti.

Genel Başkanımız Rafi AY ise gerçekleştirdiği açılış konuşmasında Kadın emekçilerin sendikamıza katılmasının önemine vurgu yaptı ve sendikamızın kadın çalışmalarına verdiği desteği bir kez daha yineleyerek kadın komite toplantılarını önemsediğini ve birlikte ileride çok daha aktif çalışmalar yapılacağına vurgu yaptı.

Toplantıda Kadın Komitesi Başkanımız Fulya Pınar Özcan sendikamız Genel Merkez Kadın Komitesi ve faaliyetleri ile kadın stratejimiz hakkında katılımcıları bilgilendirici bir sunum gerçekleştirdi.

Toplantı faaliyetlerin değerlendirilmesi ve üyelerin görüşlerini bildirmesinin ardından sona erdi.

 

 

Habere ait görseller

Yücetepe Mahallesi Akdeniz Caddesi No:19 Çankaya / ANKARA

Tel: +90 312 232 06 07 (Pbx) Fax: +90 312 231 99 95

wwww.oziplikis.org.tr e-mail : oziplikis@oziplikis.org.tr

SENDİKAMIZ ÜYESİDİR