SENDİKAMIZIN YENİ YIL HEDİYESİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI || Öz İplik İş Sendikası Öz İplik İş Sendikası

SENDİKAMIZIN YENİ YIL HEDİYESİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI


ÖZ İPLİK İŞ Sendikası olarak yılbaşı dolayısıyla üyelerimiz için yaptırdığımız hediye battaniyeler büyük beğeniyle karşılandı.


Başkanlıklarımız ve temsilciliklerimiz aracılığıyla dağıtıldığı ilk andan itibaren teşekkür mesajları alan sendikamız, üyelerimizin mutluluğuyla mutlu oldu.
Üyelerimizin, teşekkür mesajlarıyla birlikte gönderdikleri fotoğraflarda hediye battaniyelerimizin, bazen çocuklarımızı, bazen yaşlılarımızı, bazen hastalarımızı, bazen de film gecelerin de çiftlerimizi ısıttığına tanık olduk. Bu anlamlı ve duygu yüklü geri dönüşler karşısında çok büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha anladık.
Aldığımız teşekkürlerin çok daha fazlası sizlerindir. Bu yıl yükünüz her zamankinden daha da ağırdı. Bizler sağlığımızı koruyabilelim diye sizler başta maske ve hastane tekstili olmak üzere tüm insanlık için durmadan çalıştınız. Sizlerin yüzünde, ailesinde ufak bir gülümseme bile oluşturabildiysek ne mutlu bize. Biz Öz İplik İş Sendikası olarak, her koşulda ve her şartta sizler için çalışmaya ve mücadele etmeye devam edeceğiz. İyi ki varsınız,  hep var olun.
 

Habere ait görseller

Yücetepe Mahallesi Akdeniz Caddesi No:19 Çankaya / ANKARA

Tel: +90 312 232 06 07 (Pbx) Fax: +90 312 231 99 95

wwww.oziplikis.org.tr e-mail : oziplikis@oziplikis.org.tr

SENDİKAMIZ ÜYESİDİR