EĞİTİM EN ÖNEMLİ ÖNCELİĞİMİZDİR

Öz İplik-İş Üyelerinin Çocuklarına Ücretsiz Eğitim İmkanı

Eğitim geleneğinin öncüsü Öz İplik-İş’ten “eğitim en önemli önceliğimizdir” düsturuyla bir yenilik daha…

Üyelerimizin okuyan çocuklarına ücretsiz eğitim imkânı “Doping Kart” ile mümkün

Sendikamız Öz İplik-İş kurulduğu günden bu yana üyelerinin mesleki eğitim ve sosyal formasyonlarını arttırmaya yönelik çeşitli eğitimler gerçekleştirmiştir.

Sendikamız ÖZ İPLİK-İŞ, üyelerinin eğitim ihtiyaçlarını belirlemek amacıyla örgütlü olduğu fabrikalarda bir anket çalışması gerçekleştirmiştir. Anket çalışması sonucunda çocuk sahibi çalışanların okula giden çocukları için ek eğitime ihtiyaç duyduğu %82 gibi bir oran ile belirlenmiştir.

Bildiğiniz üzere, Teknoloji alanında yaşanan hızlı değişim ve dönüşümün eğitim sistemine de yansımaktadır. Öz İplik-İş Sendikası olarak  değişen ve gelişen  eğitim sistemimize üyelerimize ve üyelerimizin çocuklarını hazırlamak amacıyla “Doping Kart” hizmetini geliştirme ve alma gereği duyduk.

Sivil toplum örgütleri içinde diğer sendikaları da rekabete sokan bir eğitim geleneğinin öncüsü olarak,  bu yeni projemizle de üyelerimize ve üyelerimiz çocuklarının eğitimlerine katkıda bulunmak istedik.
Öz İplik-İş Sendikası olarak; Destek Eğitime ihtiyacı olan her bir öğrenci ile uzman eğitimcileri ortak bir eğitim platformunda, videolu eğitim, karşılıklı etkileşim, sanal sınıflar, uygulamalı eğitim, öğren/öğret ve basit görseller ve butonlar kullanılarak, eğitime hızlı ulaşım gibi modüller ile buluşturan bir Eğitim Sistemini  üyelerimizin  okuyan çocuklarına 12 ay boyunca ÜCRETSİZ olarak tahsis etmiş bulunmaktayız.

Üyelerimiz adına geliştirdiğimiz bu sistem ile kaldırılacak olan dershanelerin bırakacağı boşluğu, özel ders imkânını, okula destek kaynak kitap imkânını, lise hazırlık sınavlarını, üniversite hazırlık sınavları kaynak kitaplarını ve soru bankalarını “DOPİNG KART” aracılığıyla  üyelerimizin çocuklarının kullanımına sunuyoruz.

Evde Okul” sistemiyle üyelerimizin eğitime bir şifre girmek kadar kolay ve kısa sürede ulaşma imkânını Akıllı Eğitim Teknolojileri ile geliştirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız anlaşma ile 480 TL değerinde 1 yıllık EVDE OKUL ONLINE EĞİTİM sistemini, üyelerimize ÜCRETSİZ sunuyoruz.

Aynı zamanda 7/24 okul web sitesinde bilgisayar veya tablet ihtiyacı olan üyelerimiz için kampanyalı fiyatlar mevcuttur. Yine ihtiyacı olan üyelerimiz için akıllı eğitimde sendikamız üyeleri için tablet, pc ve dizüstü bilgisayarlarda %50 indirim imkânı sağlanmıştır.

Samimiyet, cesaret ve kararlılık prensipleri üzerine kurulan sendikamız Öz İplik-İş  kendine özgü faaliyet ve projelerle çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir.

Sisteme giriş için tıklayınız