HABER 26  ŞUBAT  2018

Üyelerimiz "KADIN" Dizisinde Oynadı

Kadın üyelerimiz FOX TV ekranlarında yayınlanan ‘KADIN’ dizisinde oynadı

Kadın üyelerimiz, tekstil sektöründe çalışan bir kadının yaşamının anlatıldığı ‘KADIN’ dizisinde başrol oyuncusu Özge Özpirinçci ile birlikte  atölye sahnesinde oynadı.

Tekstil hazır Giyim ve Deri işkolunda hak mücadelesi veren Öz İplik-İş Sendikası olarak, kadınların ve sektörümüzün sorunlarını ele alarak izleyiciyle buluşturan dizi ekibini ziyaret ederek teşekkürlerimizi ilettik.

Ziyaret esnasında ilerleyen bölümlerde dizide oynama sözü alan kadın üyelerimiz, 16 Şubat 2018 tarihinde atölye sahnesinde oynamak üzere İstanbul’a davet edildi. Başrol oyuncusu Özge Özpirinçci ve Sinem Uçar ile atölye sahnesinde oynayan kadın üyelerimiz için unutulmayacak anlar yaşandı.

2 buçuk saat süren çekimler keyifli anlara sahne olurken, kadın komitesi üyelerimizin yer aldığı kadın dizisinin 17. Bölümü 20 Şubat 2018 tarihinde izleyiciyle buluştu.

Sendikamızın/Basın Danışmanımız Didem Boztaş’ın girişimleri neticesinde dizide oynayan Kadın Komitesi üyelerimizin isimleri ise şöyle;  Neşe Aktaş, Derya Öztürk, Canan İşbilen, Fatma Özel, Pembegül Aksoy, Nuran Güngörür, Hatice Şeker, Şadiye Yılmaz.

FOTOĞRAFLAR