HABER 1  TEMMUZ  2018

Çorlu Şubemizin 1.Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Çorlu Şubemizin 1.Olağan Genel Kurulu, 1 Temmuz 2018 tarihinde Çorlu Belediyesi Düğün Salonu’nda  gerçekleştirildi.

Şube Genel Kurulumuza Genel Başkanımız Murat İnanç, Genel Sekreterimiz Rafi Ay, Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Kaplan, Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Engin Doğan, Malatya Şube Başkanımız Ali Ağ, İstanbul İl Başkanımız İsmail Demirkoparan, Çerkezköy İlçe Başkanımız Samet Ceylan, Aksaray İl Başkanı Celal Bozkıl, Eskişehir İl Başkanı Turan Demir, sendikamız Avukatı İsmail Avcı, İbrahim Yıldız, delegeler ve çok sayıda davetli katıldı.

Çorlu Şube 1. Olağan Genel Kurulumuzun Divan Başkanlığını Sendikamız Genel Mali Sekreteri Mehmet Kaplan yaptı. Divan Başkan Yardımcılığında Reşat Kaya, Rıdvan Yaman Divan katipliğinde ise İsmail Demirkoparan ve Celal Bozkıl yer aldı.

Genel Başkanımız Murat İnanç ve Genel Sekreterimiz Rafi Ay, Genel Kurul Salonunda çiçek ve alkışlarla karşılandı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla açılan Genel Kurul’da Genel Başkanımız Murat İnanç ve Genel Sekreterimiz Rafi AY birer selamlama konuşması yaptılar. Ardından Mehmet Çakır tarafından faaliyet raporu okundu.

Çorlu Şubemizin 1 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirilen 1.Olağan Genel Kurul seçimleri sonucunda tek liste ile Rafi AY şube başkanlığına, şube yönetim kurulu üyeliklerine ise Mehmet Çakır, Canan İşbilen, Mehmet Merkit, Engin Osmanoğlu seçildi.

FOTOĞRAFLAR