HABER 23  TEMMUZ  2018

Kadın Komitemizden Aksaray/Eroğlu Giyim’de Çalışan Kadın Üyelerimize Ziyaret

Aksaray Organize Sanayii Bölgesinde faaliyet gösteren ve  sendikamızın örgütlü olduğu yaklaşık 800’e yakın kadın işçinin çalıştığı Eroğlu Giyim çalışanlarını Genel Merkez kadın komitemiz ziyaret etti.

23 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşen ziyareti Kadın Komitesi Başkanımız Pınar Özcan ve  Kadın Komitesi Başkan Yardımcısı Canan İşbilen gerçekleştirdi. Fabrikaya ziyarette  bulunan kadın komitemize Aksaray İl Başkanımız Celal Bozkıl da eşlik etti.

Eroğlu Giyim San. Tic. A.Ş. Fabrika Genel Müdürü Esat Bozacı ve İnsan Kaynakları Müdürü Yücel Doğan’dan fabrika ve kadın çalışanlar ile ilgili bilgi alan heyet, daha sonra işyeri baştemsilcimiz Süleyman Baltacı, işyeri temsilcilerimiz ve aynı zamanda kadın komitesi üyelerimiz Dilek Payhan, Nergiz Nazlı, Burcu Köse  eşliğinde fabrikada makine başında çalışan kadınların  çalışma koşulları hakkında görüş, öneri ve taleplerini aldılar.

Kadın Komitemiz, ziyaret esnasında fabrika yetkililerine ve kadın üyelerimize sendikamız genel merkez kadın komitesi ve kadın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

FOTOĞRAFLAR