HABER 6  EKİM  2018

Genel Başkanımız Murat İnanç İHA’ya Açıklamalarda Bulundu

Genel Başkanımız Murat İnanç, sendikamızın 6 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirdiği eğitim semineri için bulunduğu Eskişehir’de İhlas Haber Ajansı’na açıklamalarda bulundu.

İnanç yaptığı açıklamada sendikamızın eğitime verdiği öneme değinerek,  “Bütün amacımız çalışanların ve üyelerimizin eğitimle kendini donatması” dedi. Konuşmasının devamında ise “Türkiye’de diğer sendikalara göre en çok proje üreten sendikayız ve sendika olarak kurulduğumuz günden bugüne eğitime özel bir önem veriyoruz. Bugün bizim Eskişehir’ de düzenlediğimiz eğitim sadece buraya özgü yaptığımız bir şey değil. Türkiye’de diğer sendikalar arasında en fazla proje üreten ve eğitim veren bir sendikayız” şeklinde konuştu.

Genel Başkanımız Murat İnanç, konuşmasında Batman’da yaşanan terör saldırısına da değinerek “ Burada bu eğitimi yapmamız ayrı bir önem kazandı çünkü şehitlerimizden birisi de Eskişehirliydi. Onlara Allah'tan rahmet diliyorum ve ailelerine de Allah sabır versin diyorum. Şunu herkesin bilmesi gerekiyor özellikle teröristlerin şakşakçıları ve yardımcıları bu vatanın toprağından bir karış bile alamayacaklardır” dedi.

FOTOĞRAFLAR