HABER 11  ARALIK  2018

“Yenilikçi Yöntemlerle Kadın Çalışanların Eğitim Yoluyla Güçlendirilmesi Projesi” Kapanış Toplantısı Gerçekleşti

Konfederasyonumuz HAK-İŞ tarafından yürütülen  “Yenilikçi Yöntemlerle Kadın Çalışanların Eğitim Yoluyla Güçlendirilmesi Projesi” kapanış toplantısı 11 Aralık 2018 tarihinde Ankara Green Park Otel’de gerçekleşti.

Kahramanmaraş, Trabzon, Van, Aydın, Çorlu/Tekirdağ, Diyarbakır, Yozgat ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen projenin kapanış toplantısına sendikamızı temsilen Uzman Yardımcımız Tilbe Gocüklü katıldı.

HAK-İŞ Konfederasyonu Başkanı Mahmut Arslan yaptığı konuşmada konfederasyonun Türkiye’deki işçi ve memur konfederasyonları arasında kadına yönelik en çok proje yapan konfederasyon olduğunu vurguladı ve HAK-İŞ’in ulusal-uluslararası başarılarından söz etti. ITUC’ün düzenlediği 4. Kongrede ülkemiz adına büyük başarılara imza attığımızı belirten Arslan, HAK-İŞ Kadın Komitesi Başkanı Fatma Zengin ve sendikamızın Kadın Komite Başkanı ve Uluslararası İlişkiler Uzmanı Fulya Pınar Özcan’ın  yapmış olduğu konuşmalar ile dünyaya seslenmelerinden mutluluk duyduğunu belirtti.

Projenin kapanış toplantısı projede görev alan eğitmenlere verilen teşekkür belgesi takdiminin ardından toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

http://www.hakis.org.tr/haberler.php?action=haber_detay&id=2366

 

FOTOĞRAFLAR