HABER 18  ARALIK  2018

4’üncü Anadolu Medya Ödülleri Töreni Gerçekleşti

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen ‘4. Anadolu Medya Ödülleri’ töreni 18 Aralık 2018 tarihinde Grand Ankara Otel'de gerçekleşti.

Ödül törenine Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Genel Başkanvekilli Numan Kurtulmuş, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici,AK Parti Genel Başkan yardımcıları Hayati Yazıcı, Leyla Şahin, Lütfi Elvan,  MHP Genel Başkan yardımcıları Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya,  eski TBMM Başkanı ve Sendikamızın geçmiş yıllarda Hukuk Müşavirliğini yapmış Av.Bülent Arınç,Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın,  Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, milletvekilleri, medya temsilcileri, gazeteciler ile çok sayıda davetli katıldı.

Törene Genel Başkanımız Murat İnanç, Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Engin Doğan ve Basın Danışmanımız Didem Boztaş katıldı.

‘4. Anadolu Medya Ödülleri’ töreninde radyo, televizyon, gazete, internet medyası alanlarının yanı sıra ülkemize hizmet eden büyük şair, yazar, bilim adamı ve dava adamlarına da  ödül verildi. Anadolu da hizmet veren yerel gazete, radyo ve televizyon kuruluşları ile yapılan istişare ve oylama sonucunda belirlenen ödül alan isim, kurum ve kuruluşlar Anadolu Yayıncılar Derneği web sayfasında yayınlanmıştır.

http://www.anadoluyayincilardernegi.com

 

 

FOTOĞRAFLAR