HABER 26  NİSAN  2019

Sendikamızdan Endüstriyel İletişim Eğitimi

Akbulut Tekstil Çalışanlarına “Endüstriyel İletişim Eğitimi” Verildi

IndustriALL Küresel Sendika üyesi sendikalar ve küresel markaların ortak taahhüdü ile oluşturulan Küresel Çerçeve Sözleşmeler kapsamında finanse edilen Endüstriyel İletişim Eğitimi, sendikamızın örgütlü olduğu  Malatya’da kurulu bulunan Akbulut Tekstil çalışanlarına verildi.

24-26 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşen eğitim seminerine; IndustriALL Küresel Sendika Proje Koordinatörü Şeyda Çelikel, Malatya Şube Başkanımız Ali Ağ, Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu, eğitim uzmanlarımız, Akbulut Tekstil işveren vekilleri ve üyelerimiz katıldı.

Eğitimler Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu’nun açılış konuşması ile başladı. Gocuklu, konuşmasında eğitimin hedefleri ve sendikamızın eğitim faaliyetleri hakkında üyelerimizi bilgilendirdi.

Açılış konuşmasının ardından, IndustriALL Küresel Sendika Proje Koordinatörü Şeyda Çelikel Küresel Çerçeve Sözleşmeler hakkında üyelerimize bilgilendirmede bulundu.

Eğitim uzmanlarımız ise, İşyerinde Pozitif İletişim, İş Etiği ve Endüstri Kültürü ve İşyeri Şiddeti ve Türleri üzerine eğitim verdiler.

Üç gün süren eğitim programı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

FOTOĞRAFLAR