HABER 6  AĞUSTOS  2019

INSTAGRAM FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Sendikamız Öz İplik İş’in 42. Kuruluş Yıldönümü faaliyetleri kapsamında düzenlediği Öz İplik İş Sendikası üyelerinin Instagram üzerinden katılım sağladığı “Tekstil Sektöründe Emek” konulu Instagram fotoğraf yarışmasının sonuçları 6 Ağustos 2019 tarihinde açıklandı.

Öz İplik İş Sendikası Instagram Fotoğraf Yarışmasında Adana Bossa T.AŞ. çalışanı Durmuş Baki’nin çektiği fotoğraf 1‘inci oldu. Baki’ye ödülünü ve plaketini Genel Başkanımız Rafi AY takdim etti.

İzmir Ekoten Tekstil çalışanı Kaan Güder’in çektiği fotoğraf yarışmada 2’nci oldu. Güder’e ödül ve plaketini Genel Başkan yardımcımız Muzaffer Birdoğan takdim etti.

Eskişehir Sarar Giyim çalışanı Lamiser Ökmen’in çektiği fotoğraf ise yarışmada 3’üncü seçildi. Lamiser Ökmen’in törene katılamaması sebebiyle ödül ve plaketini Genel Başkan Yardımcımız Engin Doğan Eskişehir İl Başkanımız Kadir Erkan’a takdim etti.

Bossa T.A.Ş çalışanı Akın Özdemir ve Malatya Çalık Denim Tekstil çalışanı  Umut Kaya’nın fotoğrafı ise mansiyon ödülü aldı.

Özdemir’e ödülünü Genel Başkanımız Turgay Ulutürk takdim etti. Kaya’ya ise ödül ve plaketini Genel Başkan Yardımcımız İbrahim Yıldız takdim etti.

 “Tekstil Sektöründe Emek” konulu Instagram fotoğraf yarışmasını jürisinde yer alan HAK-İŞ Kültür Sanat Komitesi Başkanı Birsen Çiçek Odabaşı, Öz sendikamız  Basın Müşaviri Didem Boztaş, Kemal Yıldıztaş ve Emre Polatel’e de katkılarından dolayı Genel Başkanımız Rafi AY tarafından plaket takdim edildi.

FOTOĞRAFLAR