HABER 6  AĞUSTOS  2019

SENDİKAMIZA EMEK VE GÖNÜL VERENLERE PLAKET TAKDİMİ GERÇEKLEŞTİ

Sendikamız 42. Kuruluş Yıldönümü faaliyetleri kapsamında Öz İplik İş Sendikasına emek ve gönül verenlere plaket ve hediye takdimi gerçekleşti.

6 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleşen ekinlikte Kurucu Genel Başkanımız Mehmet Er’e, en eski üyemiz Kerem Tomurcuk’a ve 5, 10, 20, 30 35’nci yılını dolduran Gaziantep Şube Başkanımız Mehmet Kaplan, İstanbul İl Başkanımız İsmail Demirkoparan, Karabük İl Başkanımız İsmail Coşkun, Kahramanmaraş İl Başkanımız Bünyamin Yumrukaya, Şahinbey İlçe Başkanımız İdris Kurt, Basın Danışmanımız Didem Boztaş, Genel Merkez Personellerimiz Murat Gökmen, Filiz Demirel, Gaziantep Şube Personelimi Şahin Avlanmaz’a plaket ve hediye takdimi gerçekleşti.

Plaketler Genel Başkanımız Rafi AY ve Genel Başkan Yardımcılarımız Muzaffer Birdoğan, Engin Doğan, İbrahim Yıldız, Turgay Ulutürk tarafından verildi.

Genel Başkanımız Rafi AY,  etkinlikte yaptığı konuşmada; “ 13. Olağan Genel Kurulumuzda göreve geldiğimizde bazı kararlar aldık. Bunlardan biri de vefayı yok saymayacağımız oldu. Bir vefa örneği olarak, her yıl sendikamızın kuruluş yıldönümünde teşkilatımız içerisinde sendikamıza emek ve gönül verenlere bir plaket ve hediye takdimini başlatmış bulunuyoruz” açıklamasında bulundu.

FOTOĞRAFLAR