HABER 15  EYLÜL  2019

İş Yerinde Kadına Yönelik Şiddet ve Tacizin Önlenmesi Eğitimleri Edirne’de Tamamlandı

Sendikamız tarafından yürütülen, Norveç Büyükelçiliği tarafından finanse edilen İş Yerinde Kadına Yönelik Şiddet ve Tacizin Önlenmesi Projesi kapsamındaki düzenlenen eğitim çalışmamız Edirne’de Ramada Otel’de gerçekleşti.

15 Eylül 2019  tarihinde gerçekleşen eğitimimize ilk gününe; Kadın Komitesi Başkanımız Fulya Pınar Özcan, Kadın Komitesi Başkan Yardımcılarımız Canan İşbilen ve Zeynep Dal, Avukatımız Selma Yağan, eğitim uzmanlarımız, Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu ve teşkilatımız Kadın Komitesi İl Sorumlularımız katıldı.

Kadın Komitesi Başkanımız ve Proje Koordinatörümüz proje tanıtım sunumunu gerçekleştirerek,   projenin hedefleri, uygulanacak faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Projemiz kapsamında verilen eğitimlerde, eğitim uzmanımız tarafından İşyerinde Pozitif İletişim, İş Etiği ve Endüstri Kültürü ve İşyeri Şiddeti ve Türleri üzerine eğitim verildi ve bireysel koçluk görüşmeleri gerçekleşti.

Eğitime katılan katılımcılar için hazırlanan Sertifika Töreninin ardından toplu fotoğraf çekiminin ardından İş Yerinde Kadına Yönelik Şiddet ve Tacizin Önlenmesi eğitimi son buldu.

Eğitimin ardından Genel Merkez Kadın Komitesi Toplantısı kapsamında Kadın Komitesi İl Sorumlularımıza İkna ve Müzakere Becerileri Eğitimi verildi. Eğitim uzmanımız, Mentörlük ve Güçlü Soru Sorma, İknanın Temelleri ve Evreleri, İknanın Psikolojisi ve Müzakere Yöntemleri, İtirazla Baş Edebilme, Zor İnsanlarla İletişim ve İkna Üzerine atölye çalışması gerçekleştirildi.

 

 

FOTOĞRAFLAR