HABER 18  KASIM  2019

Sendikamız Tchibo Tarafından Düzenlenen Çalıştaya Katıldı

tchibo Türkiye Küresel Çerçeve Sözleşmesi Çalıştayı Gerçekleşti

Tchibo ile IndustriALL Küresel Sendika arasında imzalanan Küresel Çerçeve Sözleşmesi kapsamında üye sendikalar ile marka arasında ilk Tchibo Türkiye Küresel Çerçeve Sözleşmesi Çalıştayı gerçekleştirildi.

18 Kasım 2019 tarihinde İstanbul  Kozyatağı Hilton Hotel’de gerçekleşen toplantıya, Genel Başkanımız İbrahim Yıldız, Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu, Tchibo İnsan Kaynakları Müdürü Axel Schröder, Tchibo WE Programı Eğitmenleri, IndustriALL Küresel Sendika Kıdemli Danışmanı Engin Sedat Kaya, IndustriALL Küresel Sendika Proje Koordinatörü Şeyda Çelikel ve sektörde örgütlü IndustriALL Küresel Sendika Üyesi diğer sendikaların Ulusal İzleme Komitesi üyeleri katıldı.

Toplantıda Tchibo Markasının, Küresel Çerçeve Sözleşmesi kapsamında belirlediği kısa ve uzun dönemki hedefleri, üye sendikalarla oluşturmak istediği çalışmanın ve ortaklıkların yapısı, WE programının kapsamı ve hedefleri, gelecek dönem için gerçekleştirilmesi planlanan faaliyet haritası belirtildi.

Toplantı, bir sonraki gerçekleştirilecek Tchibo Çalışma Grubu üyelerinin belirlenmesi ve çalışma konularının seçilmesinin ardından son buldu.

 

 

 

FOTOĞRAFLAR