HABER 19  OCAK  2020

Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi Tokat’ta Gerçekleşti

Sendikamız tarafından düzenlenen “Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi” Tokat’ta gerçekleşti.

Sendikamız tarafından düzenlenen “Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi”  19 Ocak 2020 tarihinde Tokat’ta gerçekleşti. Eğitime Tokat İl Başkanımız Fatih Arslantaş, Tokat İl Sekreterimiz Selim Ulaşlı, Avukatımız Enes Zararsız, Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu, Tokat’ta örgütlü olduğumuz işyerlerinden işyeri baş temsilcilerimiz, temsilcilerimiz ve kadın komitesi üyelerimiz katıldı.

Toplantıda  Tokat İl Başkanımız Fatih Arslantaş, bir açılış konuşması gerçekleştirerek konuşmasında eğitim çalışmalarının Tokat il teşkilatı için öneminden ve gerekliliğinden söz etti. Tokat’ta görev alan baştemsilci ve temsilcilerimizin işyerlerinde yürüttükleri çalışmalarında bu eğitimin çok faydalı olacağını vurgulayarak sendikamızın düzenlemiş olduğu eğitim çalışmaları vesilesiyle başta Genel Başkanımız Rafi AY olmak üzere sendikamıza teşekkürlerini iletti.

Eğitimde Avukatımız Enes Zararsız Sendikalar ve İş Kanunu üzerine sunum yaparak baştemsilci ve temsilcilerimizi kanunlar açısından bilgilendirdi. Zararsız’ın gerçekleştirmiş olduğu sunum katılımcılar tarafından büyük ilgiyle takip edildi.

Uluslararası İlişkiler Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu Uluslararası Sendikal Hareket üzerine sunum yaparak sendikamızın uluslararası faaliyetleri hakkında bilgiler vererek sendikamızın üye olduğu uluslararası federasyonlar ve örgütlü işyerlerimizin üretim yaptığı markalar çerçevesinde yapılan çalışmaları aktardı.

Eğitim çalışmaları toplu fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu.

FOTOĞRAFLAR