HABER 1  ŞUBAT  2020

Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi İstanbul’da Gerçekleşti

Sendikamız tarafından düzenlenen "Gelişen Sendika Gelişen Temsilci Eğitimi" İstanbul'da Gerçekleşti

1 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşen eğitime,  İstanbul İl Başkanımız İsmail Demirkoparan, Avukatlarımız İsmail Avcı ve Enes Zararsız Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu, İstanbul Kadın Komitesi İl Sorumlusu Neslihan Tamur, İstanbul Teşkilat Yönetimimiz ve İstanbul’da örgütlü olduğumuz işyerlerinden işyeri baş temsilcilerimiz, temsilcilerimiz ve kadın komitesi üyelerimiz katıldı.

İstanbul İl Başkanımız İsmail Demirkoparan'ın eğitimin açmak üzere bir konuşma yaparak,  eğitim çalışmalarının İstanbul il teşkilatı için öneminden ve gerekliliğinden bahsetti. İstanbul’da görev alan baştemsilci ve temsilcilerimizin işyerlerinde yürüttükleri çalışmalarda söz konusu eğitimin çok faydalı olacağını vurgulayan Demirkoparan, sendikamızın düzenlemiş olduğu eğitim çalışmaları vesilesiyle başta Genel Başkanımız Rafi AY olmak üzere sendikamıza teşekkürlerini iletti.

Avukatımız Enes Zararsız Sendikalar ve İş Kanunu üzerine sunum yaparak baştemsilci ve temsilcilerimizi kanunlar açısından bilgilendirdi. Zararsız’ın gerçekleştirmiş olduğu sunum katılımcılar tarafından büyük ilgiyle takip edildi.

Uluslararası İlişkiler Uzman Yardımcımız Tilbe Gocuklu Uluslararası Sendikal Hareket üzerine sunum yaparak sendikamızın uluslararası faaliyetleri hakkında bilgiler vererek sendikamızın üye olduğu uluslararası federasyonlar ve örgütlü işyerlerimizin üretim yaptığı markalar çerçevesinde yapılan çalışmaları aktardı.

Eğitim çalışmaları toplu fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu.

FOTOĞRAFLAR