AY, ÇORLU GÜÇLÜ TEMSİLCİ GÜÇLÜ SENDİKA EĞİTİMİ’NE KATILDI || Öz İplik İş Sendikası Öz İplik İş Sendikası

AY, ÇORLU GÜÇLÜ TEMSİLCİ GÜÇLÜ SENDİKA EĞİTİMİ’NE KATILDI


Genel Başkanımız Rafi AY’ın katılımıyla, Çorlu Güçlü Temsilci, Güçlü Sendika Eğitimi gerçekleşti.


Sendikamız tarafından organize edilen “Güçlü Temsilci, Güçlü Sendika Eğitimi” 13 Ocak 2024 tarihinde Çerkezköy’de gerçekleşti.

Öz İplik İş Sendikası Çerkezköy İlçe Başkanlığında Genel Başkanımız Rafi AY’ın katılımlarıyla gerçekleşen eğitime, Genel Başkan Yardımcımız Samet Ceylan, Genel Sekreter Yardımcımız Bünyamin Bayır, Çorlu Şube Başkanımız Engin Osmanoğlu, şube başkanlığımızın faaliyet alanında bulunan fabrikalarda çalışan işyeri sendika baş temsilcilerimiz, temsilcilerimiz ve gençlik komitesi üyelerimiz katılım sağladı.

Eğitim programında, Sendikamız Gençlik Komite Başkanı Fırat BALLIKTAŞ tarafından “Sendikal Hareket, Sendikaların Doğuşu ve Öz İplik-İş”, Avukatımız İsmail AVCI tarafından “Çalışma Hayatında Temsilcinin Karşılaştığı Hukuki Sorunlar?, Kıdem Tazminatı ve Bordro Hesaplama, İşe iade -Alacak Kalemleri”, Uluslararası ilişkiler Sekreterimiz Fulya Pınar Özcan tarafından Uluslararası Örgütlenme Araçları, Adımları Ve Kurumsallaşma, Sürdürülebilirlik ve Eğitim Birim Sorumlusu Gizem YURDUSEVEN tarafından “Temsiliyet Nedir? İşyeri Sendika Temsilcisi Kimdir? Temsilci Görev Yetki ve Sorumlulukları, Şikayet Yönetimi ve Sorun Çözme Becerisi”, TİS Uzmanımız Merve Nur ATEŞ tarafından “İşçilik bilinci –Örgütlenme ve TİS, Etkili İletişim -Beden Dili ve ikna teknikleri -Liderlik- Ekip Yönetimi ve Takımdaşlık” konularında sunumlar ve değerlendirmeler yapıldı.

Program, temsilci role play çalışması ve genel değerlendirme sınavının yapılmasının ardından gerçekleştirilen sertifika töreni ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Habere ait görseller

Yücetepe Mahallesi Akdeniz Caddesi No:19 Çankaya / ANKARA

Tel: +90 312 232 06 07 (Pbx) Fax: +90 312 231 99 95

wwww.oziplikis.org.tr e-mail : oziplikis@oziplikis.org.tr

SENDİKAMIZ ÜYESİDİR